Vaše ohlasy a komentáře

Psychosomatické potíže od: R.F. Humpolec 13.12.2018

Terapii na přístoji Bicom jsem absolvoval již několikrát. Poslední dobou jsem se cítil v celkovém napětí a mnohdy jsem se neovládl a jednal jsem s ostatními velmi podrážděně. V tu chvíli jsem své chování nemohl ovládnout. Celkově jsem se pak necítil dobře.

Terapie na přístroji Bicom mně velmi pomohly, postupně jsem se cítil uvolněnější, napětí se vytrácelo a komunikace s okolím se zlepšila. Terapie byla hlavně zaměřena na Bachovy esence, psychosomatickou diagnostiku a terapii čaker. Proces celkového uvolnění nadále krásně pokračuje, dovolím jen tak klidně být.

Třeba při četbě knížky vnímám jak se dále a dále napětí v břiše rozpouští. Je to krásný pozvolný proces a děkuji za možnost

bicom terapie!


R.F. Humpolec

Dermatologie, alergie od: Iva - Pardubice 30. 12. 2018

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila se zkušenostmi s přístrojem BICOM.

Mé problémy začaly už v létě, kdy díky velké emoční zátěži mě začaly bolet a otékat uši. Ač do nemocnice nechodím, ze zoufalství jsem to zkusila. Klasická medicína mi opět nepomohla.

Problémy se nelepšily a proto jsem navštívila mého terapeuta, který mě změřil pomocí přístroje firmy Joalis a zjistil, kromě jiného, i těžké kovy v těle. Začala jsem užívat detoxikační preparáty, ale jak už to u detoxikace bývá, reakce těla byla dost silná. Tak těžký detox jsem ještě nezažila, a to se už pomocí této alternativní medicíny léčím průběžně několik let. Byla jsem oteklá na obličeji, krku a rukou. Uši byly napuchlé a na dotek bolavé. Celé tělo mě svědilo a byla jsem unavená a bez energie.

Po rozhovoru s mým kamarádem doktorem Žabkou jsem zkusila nakombinovat Jonášovy preparáty s léčivými účinky Bicomu. Absolvovala jsem celkem 4 sezení a už po druhém se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. V kombinaci s odkyselením a revitalizujícím čajem se mi výrazně ulevilo a získala jsem opět energii a zdraví.
Děkuji Iva

Oči od: Eva - Chrudim 31. 12. 2018

Mela jsem nekolik let problemy s ocima, po prvni terapii na bicomu nastalo velke zlepseni, po treti terapii vymizeli problemy uplne. Dekuji moc pristroji bicom!

Parodontóza od: P.V. Horní Jelení

Trpěl jsem několik let paradomtozou s bolestivými záněty dásní. Poslední léta jsem nebral žádné léky, pouze jsem užíval lokální bylinné přípravky, s velmi malým výsledkem. Jakmile jsem vysadil jejich aplikace nepříjemný stav se vrátil. Bolest pokračovala a dásně byly zarudlé.
Po absolvování pouze jednoho léčebného cyklu biorezonanční terapie jsem v průběhu 10 dnů ztratil veškeré příznaky bolesti a nepříjemných pocitů. Záněty již nevznikly a jsem v pořádku. Toto trvá již půl roku.

Stres od: E.M. Choceň

Je mi 60 let a netrpím žádnými obtížemi, neléčím se s ničím ani neberu prášky. Celý život jsem přístupná všem alternativním možnostem vyladění fyzické i psychické roviny, proto jsem se objednala na biorezonanční terapie na přístroji Bicom optima. Po absolvování dvou terapií (květen 2016) jsem cítila a stále mám velmi intenzivně „srovnanou“ psychiku, zvládám svou poměrně náročnou práci, výkyvy počasí a jsem celkově v pozitivní harmonii, což se projevuje nejen na výsledcích v práci, ale i na fyzickém těle (dobře vypadám, usmívám se a je mi příjemně). Určitě to souvisí i s tím, že mě nic nebolí, neblokuje a mám i pocit, že mé tělo pracuje tak, jak má. A co je důležité, to si pochvaluje hlavně můj muž, nemám už emoční výlevy, tj. při problémech jsem vyrovnaná a vše řeším s klidem a v pohodě. Rozhodně doporučuji nejen na vyladění bolestí těla, ale i na pohodu a vyladění bolístek duše.

Stres od: Romana z Havířova

Terapii pomoci Bicomu jsem absolvovala na jaře letošního roku. Stěžovala jsem si na velkou únavu, vyčerpání, bolesti kloubů, objevila se u mne alergie na ořechy a králičí srst, což je problém, když máte domácího mazlíčka zakrslého králíčka. Po prvním sezení, kdy jsme odstranili energet. bloky a zharmonizovali energet. centra, se tyto příznaky zmírnily, bolesti kloubů pominuly. Při druhém a třetím sezení jsme ještě dolaďovali alergie a řešili oči, konkrétně šedý zákal. U očí jsem pocítila velkou úlevu, zmizela únava očí. Je pravda, že při každodenní práci s počítačem dostanou oči hodně zabrat, a proto uvažuji opět o jarním sezení zaměřeném na posílení očí. Na této metodě se mi líbí, že zjišťuje a odstraňuje příčiny našich neduhů. Pomohla mi srovnat si životní priority, uvědomit si sama sebe, cítit se lépe ..... a pak přijdou změny např. v podobě nové, zajímavější práce :-)
Tímto Bicomu moc děkuji za pomoc a přeji do Horního Jelení pohodový advent, krásné prožití Vánoc a v novém roce hodně spokojených uživatelů metody Bicom.

Bolesti bederní páteře, chronický výhřez meziobratlové ploténky od: M.B. Horní Jelení 22. 9. 2016


Je mi 40 let. Dva roky jsem bojovala s bolestí bederní páteře.. Lékaři mně diagnostikovali výhřez ploténky C5 S1 18 mm. Absolvovala jsem několikrát rehabilitace, denně jsem cvičila doporučenou sestavu cviků a užívala pravidelně Tramal. Bolesti jsem však měla stále.
Pak jsem se dozvěděla o biorezonační terapii, sice jsem tomu vůbec nevěřila, ale zkusila jsem to, neměla jsem co ztratit. Po třech sezeních se mi zcela změnil život, cítila jsem, jako bych dostala novou šanci. Jsem bez bolestí a prášků cca 3 měsíce. Moc děkuji. Je to pro mě zázrak.

Bolesti kolen od: I. P. Choceň 18. 4. 2017

Zúčastnil jsem se sezení na přístroji Bicom dvakrát s tím, že nemám žádný vážnější zdravotní problém. Jen mne pobolívala kolena s pocitem vnitřního tlaku, jakoby byla zevnitř nafouknutá. Těžko se mi zvedalo ze dřepu. Již po prvním sezení jsem pocítil úlevu a po druhém bolest a tlak zcela vymizely.
Děkuji

Bolest kloubů a otoky končetin od: Jana N., Vysoké Mýto 28. 9. 2016

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost, s léčením na biorezonančním přístroji Bicom Optima , kterou jsem prodělala v uplynulých dnech. Nejvíce mě trápily velké klouby (moc bolely), otok pravé nohy na které jsem měla trombózu a erysipel. Noha byla bolestivě oteklá a tmavě červená. Po čtyřech sezeních je noha mnohem méně oteklá,nebolí a je méně červená . Můj zdravotní stav o hodně zlepšil, noha, ani klouby skoro nebolí, a já se cítím o mnoho lépe, a plná energie. Moc děkuji, že zase mohu žít bez bolestí. Všem Vám přeji radostný a bezbolestný život.

Bolesti od: Jana, Humpolec

Dobrý den,
Ráda bych se podělila o mou zkušenost s bicomem. Nemám žádné velké zdravotní potíže, ale přece jen se nějaké neduhy objevují.
Bolelo mě v oblasti jater, jaterní testy jsou v pořádku. Po prvním sezení se bolest už neobjevovala tak často, byla slabší.
Po druhé terapii jsem měla hodně příjemný pocit v této oblasti a od té doby bez obtíží. Dále mě trápily žíly, ale klasické křečáky viditelné nemám. Třeba to není na pořád, ale momentálně mám klid.
Chystala jsem se na třetí sezení a začala jsem se budit bolestí kyčle. Játra už energii nepřijímala, intenzivně se mi pověnovali péči o kyčle. Nebylo to hned, ale po týdnu jsem se cítila líp. Jsem ráda, že jsem tuto léčebnou metodu vyzkoušela.
Cítím se fit, pozitivně naladěná, děkuji a vřele doporučuji.

Bolesti zad od: Z. R. Lázně Bohdaneč 21.12.2017

Jsem 3 roky po operaci meziobratlové ploténky. I přes to, že se můj stav zlepšil měl jsem bohužel často problémy s bolestmi zad. Od bolesti jsem si pomáhal užíváním Ibalginu 600 a delšími procházkami. Problémy mi dělalo ohýbání nebo sedání do dřepu i vylézání z vany. Někdy ty bolesti vystřelovaly nečekaně i při chůzi. Ulevovat jsem tedy pravé noze a začínal jsem trochu kulhat.
Bioresonanční terapii jsem absolvoval dvakrát v rozmezí 14 dnů. Hned asi po týdnu od první návštěvy jsem začínal vnímat úlevu od bolesti a cítil zlepšení při ohýbání páteře. Nyní už nemám problémy ani vylézat z vany Při práci na zahradě mohu do dřepu, jen někdy mě píchne v pravém koleně, ale to zná snad každý starší člověk. Dříve jsem si dost často rozmýšlel pro co se ohnout a hlídat si, aby mi nic neupadlo. Teď už se toho nebojím. Ohnu se a rukama skoro dosáhnu na zem bez pokrčení v kolenou.
Můj názor je, že mi to léčení přístrojem Bicom pomohlo a moc bych si přál, aby ten stav vydržel co nejdéle.
Mohu jen každému s podobnými problémy doporučit.

Bolesti od: Eva z Humpolce

Krásný den,
jmenuji se Eva a je mi 49 let. Již několik let trpím diagnózou tenisový loket, pravidelně navštěvuji ortopeda a několikrát jsem již podstoupila tzv. „opichy“, jelikož to pro mě už byla jediná možná úleva od bolesti. V posledních měsících se však bolest lokte začala poměrně rapidně stupňovat a bohužel ani zmíněné opichy už na mou bolest nezabíraly. Začalo se mi také stávat, že jsem někdy nedokázala uzvednout ani hrníček s čajem, a jelikož pracuji jako kuchařka ve školní kuchyni, byl to pro mě velký problém. Klasická medicína navrhovala jako východisko z mé situace operaci, kterou jsem však brala až jako poslední možnost a byla jsem ochotná vyzkoušet ještě různé alternativy a doufala jsem, že se operaci vyhnu. Shodou okolností jsem se pak doslechla o léčbě přístrojem BICOM. Prozatím jsem absolvovala tři sezení a musím říci, že bolest výrazně ustoupila, řekla bych nejméně tak o 50 či 60 %. Velmi mě potěšil přístup manželů Žabkových, kteří mi již při první návštěvě vysvětlili, co se vlastně bude „dít“, v čem pravděpodobně spočívá můj problém a jak budeme dále postupovat. Jsem opravdu ráda, že jsem BICOM vyzkoušela a že mi pomohl výrazně zlepšit mou na první pohled bezvýchodnou situaci. Manželům Žabkovým bych tímto chtěla poděkovat za jejich péči a za sebe mohu BICOM jen doporučit, určitě to stojí za to.
Přeji krásný zbytek dne
Eva z Humpolce

Alergie od: I.Č Chrudim

Dobrý den, chtěla bych poděkovat a zároveň se krátce podělit o mé zkušenosti s léčbou na přístroji BICOM. Od dětství trpím ekzémy, lupy a mám alergie na pyly, plísně a z potravin na vlašské a lískové ořechy. Asi pět let jsem trpěla nadměrným nadýmáním a pálením žáhy téměř po každém jídle. Samozřejmě jsem přibrala kolem 15 kg na váze. Žádný jiný lékař mi nepomohl, podle klasické medicíny jsem byla zdravá. Při prvním sezení jsem absolvovala diagnostiku a vhodně zvolenými programy na mé problémy jsem se začala léčit a harmonizovat, již po třech hodinách jsem se cítila lépe, plná energie. Přibližně za čtyři dny mi zmizel ekzém z krku a obličeje. A asi po týdnu jsem si začala uvědomovat, že se přestávám nadýmat a normálně trávím, což mě moc povzbudilo a nemusím mít strach se v klidu najíst. Absolvovala jsem dvě léčebná sezení. Teď asi po měsíci se cítím moc dobře. Můžu jíst cokoliv, jsem bez ekzému, úporných lupů a v dobré náladě, zároveň mi Bachovy kapky pomohly srovnat si životní priority a už se opět dokážu radovat ze života. Po dobrých zkušenostech ráda vyzkouším program na hubnutí, abych se rychleji dostala na svoji původní váhu. Vřele doporučuji každému, kdo neví takzvaně kudy kam a cítí se mizerně.


Budu ráda, když mi také napíšete, jak se po terapii cítíte.