Vaše ohlasy a komentáře

Psychosomatické potíže od: R.F. Humpolec

Terapii na přístoji Bicom jsem absolvoval již několikrát. Poslední dobou jsem se cítil v celkovém napětí a mnohdy jsem se neovládl a jednal jsem s ostatními velmi podrážděně. V tu chvíli jsem své chování nemohl ovládnout. Celkově jsem se pak necítil dobře.

Terapie na přístroji Bicom mně velmi pomohly, postupně jsem se cítil uvolněnější, napětí se vytrácelo a komunikace s okolím se zlepšila. Terapie byla hlavně zaměřena na Bachovy esence, psychosomatickou diagnostiku a terapii čaker. Proces celkového uvolnění nadále krásně pokračuje, dovolím jen tak klidně být.

Třeba při četbě knížky vnímám jak se dále a dále napětí v břiše rozpouští. Je to krásný pozvolný proces a děkuji za možnost Bicom terapie!

R.F. Humpolec

Dermatologie, alergie od: Iva - Pardubice

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila se zkušenostmi s přístrojem BICOM.

Mé problémy začaly už v létě, kdy díky velké emoční zátěži mě začaly bolet a otékat uši. Ač do nemocnice nechodím, ze zoufalství jsem to zkusila. Klasická medicína mi opět nepomohla.

Problémy se nelepšily a proto jsem navštívila mého terapeuta, který mě změřil pomocí přístroje firmy Joalis a zjistil, kromě jiného, i těžké kovy v těle. Začala jsem užívat detoxikační preparáty, ale jak už to u detoxikace bývá, reakce těla byla dost silná. Tak těžký detox jsem ještě nezažila, a to se už pomocí této alternativní medicíny léčím průběžně několik let. Byla jsem oteklá na obličeji, krku a rukou. Uši byly napuchlé a na dotek bolavé. Celé tělo mě svědilo a byla jsem unavená a bez energie.

Po rozhovoru s mým kamarádem doktorem Žabkou jsem zkusila nakombinovat Jonášovy preparáty s léčivými účinky Bicomu. Absolvovala jsem celkem 4 sezení a už po druhém se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. V kombinaci s odkyselením a revitalizujícím čajem se mi výrazně ulevilo a získala jsem opět energii a zdraví.

Děkuji Iva

Oči od: Eva - Chrudim

Mela jsem nekolik let problemy s ocima, po prvni terapii na bicomu nastalo velke zlepseni, po treti terapii vymizeli problemy uplne. Dekuji moc pristroji bicom!

Parodontóza od: P.V. Horní Jelení

Trpěl jsem několik let paradomtozou s bolestivými záněty dásní. Poslední léta jsem nebral žádné léky, pouze jsem užíval lokální bylinné přípravky, s velmi malým výsledkem. Jakmile jsem vysadil jejich aplikace nepříjemný stav se vrátil. Bolest pokračovala a dásně byly zarudlé.

Po absolvování pouze jednoho léčebného cyklu biorezonanční terapie jsem v průběhu 10 dnů ztratil veškeré příznaky bolesti a nepříjemných pocitů. Záněty již nevznikly a jsem v pořádku. Toto trvá již půl roku.

Stres od: E.M. Choceň

Je mi 60 let a netrpím žádnými obtížemi, neléčím se s ničím ani neberu prášky. Celý život jsem přístupná všem alternativním možnostem vyladění fyzické i psychické roviny, proto jsem se objednala na biorezonanční terapie na přístroji Bicom optima. Po absolvování dvou terapií (květen 2016) jsem cítila a stále mám velmi intenzivně „srovnanou“ psychiku, zvládám svou poměrně náročnou práci, výkyvy počasí a jsem celkově v pozitivní harmonii, což se projevuje nejen na výsledcích v práci, ale i na fyzickém těle (dobře vypadám, usmívám se a je mi příjemně). Určitě to souvisí i s tím, že mě nic nebolí, neblokuje a mám i pocit, že mé tělo pracuje tak, jak má. A co je důležité, to si pochvaluje hlavně můj muž, nemám už emoční výlevy, tj. při problémech jsem vyrovnaná a vše řeším s klidem a v pohodě. Rozhodně doporučuji nejen na vyladění bolestí těla, ale i na pohodu a vyladění bolístek duše.

Stres od: Romana z Havířova

Terapii pomoci Bicomu jsem absolvovala na jaře letošního roku. Stěžovala jsem si na velkou únavu, vyčerpání, bolesti kloubů, objevila se u mne alergie na ořechy a králičí srst, což je problém, když máte domácího mazlíčka zakrslého králíčka. Po prvním sezení, kdy jsme odstranili energet. bloky a zharmonizovali energet. centra, se tyto příznaky zmírnily, bolesti kloubů pominuly. Při druhém a třetím sezení jsme ještě dolaďovali alergie a řešili oči, konkrétně šedý zákal. U očí jsem pocítila velkou úlevu, zmizela únava očí. Je pravda, že při každodenní práci s počítačem dostanou oči hodně zabrat, a proto uvažuji opět o jarním sezení zaměřeném na posílení očí. Na této metodě se mi líbí, že zjišťuje a odstraňuje příčiny našich neduhů. Pomohla mi srovnat si životní priority, uvědomit si sama sebe, cítit se lépe ..... a pak přijdou změny např. v podobě nové, zajímavější práce :-)

Tímto Bicomu moc děkuji za pomoc a přeji do Horního Jelení pohodový advent, krásné prožití Vánoc a v novém roce hodně spokojených uživatelů metody Bicom.

Bolesti bederní páteře, chronický výhřez meziobratlové ploténky od: M.B. Horní Jelení

Je mi 40 let. Dva roky jsem bojovala s bolestí bederní páteře.. Lékaři mně diagnostikovali výhřez ploténky C5 S1 18 mm. Absolvovala jsem několikrát rehabilitace, denně jsem cvičila doporučenou sestavu cviků a užívala pravidelně Tramal. Bolesti jsem však měla stále.

Pak jsem se dozvěděla o biorezonační terapii, sice jsem tomu vůbec nevěřila, ale zkusila jsem to, neměla jsem co ztratit. Po třech sezeních se mi zcela změnil život, cítila jsem, jako bych dostala novou šanci. Jsem bez bolestí a prášků cca 3 měsíce. Moc děkuji. Je to pro mě zázrak.

Bolesti kolen od: I. P. Choceň

Zúčastnil jsem se sezení na přístroji Bicom dvakrát s tím, že nemám žádný vážnější zdravotní problém. Jen mne pobolívala kolena s pocitem vnitřního tlaku, jakoby byla zevnitř nafouknutá. Těžko se mi zvedalo ze dřepu. Již po prvním sezení jsem pocítil úlevu a po druhém bolest a tlak zcela vymizely.

Děkuji

Bolest kloubů a otoky končetin od: Jana N., Vysoké Mýto

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost, s léčením na biorezonančním přístroji Bicom Optima , kterou jsem prodělala v uplynulých dnech. Nejvíce mě trápily velké klouby (moc bolely), otok pravé nohy na které jsem měla trombózu a erysipel. Noha byla bolestivě oteklá a tmavě červená. Po čtyřech sezeních je noha mnohem méně oteklá,nebolí a je méně červená . Můj zdravotní stav o hodně zlepšil, noha, ani klouby skoro nebolí, a já se cítím o mnoho lépe, a plná energie. Moc děkuji, že zase mohu žít bez bolestí. Všem Vám přeji radostný a bezbolestný život.

Bolesti od: Jana, Humpolec

Dobrý den,

Ráda bych se podělila o mou zkušenost s bicomem. Nemám žádné velké zdravotní potíže, ale přece jen se nějaké neduhy objevují.

Bolelo mě v oblasti jater, jaterní testy jsou v pořádku. Po prvním sezení se bolest už neobjevovala tak často, byla slabší.

Po druhé terapii jsem měla hodně příjemný pocit v této oblasti a od té doby bez obtíží. Dále mě trápily žíly, ale klasické křečáky viditelné nemám. Třeba to není na pořád, ale momentálně mám klid.

Chystala jsem se na třetí sezení a začala jsem se budit bolestí kyčle. Játra už energii nepřijímala, intenzivně se mi pověnovali péči o kyčle. Nebylo to hned, ale po týdnu jsem se cítila líp. Jsem ráda, že jsem tuto léčebnou metodu vyzkoušela.

Cítím se fit, pozitivně naladěná, děkuji a vřele doporučuji.

Bolesti zad od: Z. R. Lázně Bohdaneč 21.12.2017

Jsem 3 roky po operaci meziobratlové ploténky. I přes to, že se můj stav zlepšil měl jsem bohužel často problémy s bolestmi zad. Od bolesti jsem si pomáhal užíváním Ibalginu 600 a delšími procházkami. Problémy mi dělalo ohýbání nebo sedání do dřepu i vylézání z vany. Někdy ty bolesti vystřelovaly nečekaně i při chůzi. Ulevovat jsem tedy pravé noze a začínal jsem trochu kulhat.

Bioresonanční terapii jsem absolvoval dvakrát v rozmezí 14 dnů. Hned asi po týdnu od první návštěvy jsem začínal vnímat úlevu od bolesti a cítil zlepšení při ohýbání páteře. Nyní už nemám problémy ani vylézat z vany Při práci na zahradě mohu do dřepu, jen někdy mě píchne v pravém koleně, ale to zná snad každý starší člověk. Dříve jsem si dost často rozmýšlel pro co se ohnout a hlídat si, aby mi nic neupadlo. Teď už se toho nebojím. Ohnu se a rukama skoro dosáhnu na zem bez pokrčení v kolenou.

Můj názor je, že mi to léčení přístrojem Bicom pomohlo a moc bych si přál, aby ten stav vydržel co nejdéle.

Mohu jen každému s podobnými problémy doporučit.

Bolesti od: Eva z Humpolce

Krásný den,

jmenuji se Eva a je mi 49 let. Již několik let trpím diagnózou tenisový loket, pravidelně navštěvuji ortopeda a několikrát jsem již podstoupila tzv. „opichy“, jelikož to pro mě už byla jediná možná úleva od bolesti. V posledních měsících se však bolest lokte začala poměrně rapidně stupňovat a bohužel ani zmíněné opichy už na mou bolest nezabíraly. Začalo se mi také stávat, že jsem někdy nedokázala uzvednout ani hrníček s čajem, a jelikož pracuji jako kuchařka ve školní kuchyni, byl to pro mě velký problém. Klasická medicína navrhovala jako východisko z mé situace operaci, kterou jsem však brala až jako poslední možnost a byla jsem ochotná vyzkoušet ještě různé alternativy a doufala jsem, že se operaci vyhnu. Shodou okolností jsem se pak doslechla o léčbě přístrojem BICOM. Prozatím jsem absolvovala tři sezení a musím říci, že bolest výrazně ustoupila, řekla bych nejméně tak o 50 či 60 %. Velmi mě potěšil přístup manželů Žabkových, kteří mi již při první návštěvě vysvětlili, co se vlastně bude „dít“, v čem pravděpodobně spočívá můj problém a jak budeme dále postupovat. Jsem opravdu ráda, že jsem BICOM vyzkoušela a že mi pomohl výrazně zlepšit mou na první pohled bezvýchodnou situaci. Manželům Žabkovým bych tímto chtěla poděkovat za jejich péči a za sebe mohu BICOM jen doporučit, určitě to stojí za to.

Přeji krásný zbytek dne

Eva z Humpolce

Alergie od: I.Č Chrudim

Dobrý den, chtěla bych poděkovat a zároveň se krátce podělit o mé zkušenosti s léčbou na přístroji BICOM. Od dětství trpím ekzémy, lupy a mám alergie na pyly, plísně a z potravin na vlašské a lískové ořechy. Asi pět let jsem trpěla nadměrným nadýmáním a pálením žáhy téměř po každém jídle. Samozřejmě jsem přibrala kolem 15 kg na váze. Žádný jiný lékař mi nepomohl, podle klasické medicíny jsem byla zdravá. Při prvním sezení jsem absolvovala diagnostiku a vhodně zvolenými programy na mé problémy jsem se začala léčit a harmonizovat, již po třech hodinách jsem se cítila lépe, plná energie. Přibližně za čtyři dny mi zmizel ekzém z krku a obličeje. A asi po týdnu jsem si začala uvědomovat, že se přestávám nadýmat a normálně trávím, což mě moc povzbudilo a nemusím mít strach se v klidu najíst. Absolvovala jsem dvě léčebná sezení. Teď asi po měsíci se cítím moc dobře. Můžu jíst cokoliv, jsem bez ekzému, úporných lupů a v dobré náladě, zároveň mi Bachovy kapky pomohly srovnat si životní priority a už se opět dokážu radovat ze života. Po dobrých zkušenostech ráda vyzkouším program na hubnutí, abych se rychleji dostala na svoji původní váhu. Vřele doporučuji každému, kdo neví takzvaně kudy kam a cítí se mizerně.

klinické případy - zvířata

dermatologie, alergie

Pes BADY - Stafordšírský teriér, 7 let - L.K., Chrudim

Dobrý den. Biorezonanční terapie na přístroji bicom je pro mnoho lidí nepochopitelná, stejně tak i pro mne, když jsem se svým psem absolvovala první terapii. Náš pes Bady trpěl dlouhodobě alergickým onemocněním kůže, svěděním a s tím spojeným nepříjemným zápachem. Po třech terapiích nechápu nic, ani můj syn, který jezdil se mnou jako doprovod. Stav Badyho se zcela upravil, přestal se drbat, zarudlá kůže stejně tak i jeho nervozita a nevrlost jsou pryč, nezapáchá a na místech, kde měl málo chlupů opět obrostl. Bady je zase štastný pes, ale i celá naše rodina. Doporučuji . !!! Pan doktor i prostředí je super. Vyzkoušejte, nic jiného nemohu doporučit.

Fena ARA - pitbulteriér 9 let - D. K. Chrudim

Naše fenka, si vykusovala tlapky zhruba 2 roky. Kůži mezi prsty měla zarudlou s malými stroupky a neustále ji svědila. Postupně se to zhoršovalo tak, že ztratila většinu chlupů na prstech, neustále se drbala a prsty si kousala a kůže na nich byla krvavá a oteklá.

U veterinárního lékaře nám bylo řečeno, že se jedná pravděpodobně o alergický původ onemocnění, v první fázi jsme vyměnili granule za hypoalergenní, ale to také nepomohlo.

Pak jsme se dozvěděli o možnosti alternativní biorezonanční terapie a rozhodli jsme se, že ji vyzkoušíme ještě před tím, než bychom vše řešili u dermatologa.

Ara podstoupila kompletní diagnostiku a pak byla zahájena protialergická léčba na biorezonančním přístroji. Stačily dvě návštěvy a naše fenka se začala postupně zlepšovat. Během jednoho měsíce byla kůže čím dál tím méně svědivá a přestala si tlapky vykusovat. Zarudnutí mezi prsty ustupovalo a kůže začala obrůstat chlupy. Po dvou měsících obrostla zcela a místa nesvědí.

Děkujeme a jsme rádi že nám tato terapie pomohla.

Jezdecký kůň ČT Fly - 17 let - E. Ž. Horní Jelení

Od 10. roku věku trpí dušností (astma). Na počátku onemocnění prošel léčbou, přesto každý rok od března do září se stav zhoršil tak, že nebylo možno jezdit nebo velmi omezeně, dle jeho momentálního stavu. Onemocnění se postupně zhoršovalo s přibývající koncentrací pylů v prostředí, vyšší teplotou a nízkou vlhkostí vzduchu. Poslední dva roky se stav koně zhoršil natolik, že mu musely být přes jaro a léto aplikovány kortikoidy. Během loňského roku nemohl např. celý květen pod sedlo, z důvodu zhoršeného dýchání až sípání a kašlání.

Protialergenní terapie přístrojem BICOM byla zahájena v letošním roce na počátku jara. Kůň absolvuje v průměru dvě terapie týdně po 20 minutách. Dnes, po pěti měsících je čilý a aktivní, příznaky dušnosti vymizely přibližně o 80% a navíc letos mu nemusel být podán žádný lék proti dušnosti ! Je využíván k hobby ježdění bez většího omezení. Dobře přijímá potravu a je celkově v dobré kondici.

Fena Cavalier King Charles Spaniel - ENY - 6 let -

Fena trpí asi 3 roky kožním onemocněním, které se projevuje častými záněty zevního zvukovodu s příznaky výrazného zarudnutí vnitřní strany kůže ušních boltců, méně secernací ze zvukovodu. Dalším příznakem je neustálé svědění kůže a následné drbání zejména na tlapkách , v kožní řase pod loketním kloubem, na bocích a v okolí genitálií. Na méně ochlupených částech těla kůže secernuje tmavý, zapáchající mazlavý sekret.

Léčena byla většinou zaměřena pouze na otitidy, jejichž incidence byla asi 2-3x ročně, často byla krmena protialergenní stravou. Také absolvovala koupele s šampóny s chlorhexidinem.

Na nějakou dobu se většinou přestala drbat, svědivost kůže ustoupila, otitidy byly zdánlivě vyléčeny na několik týdnů až měsíců. Po té, bez zjevné příčiny se příznaky onemocnění začaly projevovat znovu.

Majitel souhlasil s biorezonanční terapií. Ta byla provedena 2x v rozmezí š týdnů. Terapie byla zaměřena na alergie, původce onemocnění a detoxikaci.

Kontrola byla provedena za 6 týdnů po terapii. Fena se nedrbe, nemá příznaky dermatitidy, je bez klinických příznaků onemocnění.

Subjektivně zlepšeno o 80%.

ortopedie, neurologie, bolesti

Fena MADLA - kříženec 5 let - T. R. Hostovice

Před třemi roky začala mít problémy s bolestí zad, zejména při dovádění a rychlém běhání. Projevovalo se to tím, že bolestivě zakňučela a pak velmi obtížně chodila a potácela se. Užívala dlouho léky proti bolesti, které po čase zabraly, ale nebylo to ono.

Letos , začátkem března opět chodila vyhrbená a klepala se. Měla problémy i s vyprazdňováním stolice. Hlavní problém byl však v bolestech bederní páteře. Při prohlídce byla v těch místech bolestivá. Užívala asi 14 dní prášky proti bolesti, ale příliš to nepomáhalo.

Byla mi doporučena alternativní léčba biorezonancí. Říkal jsem si, vyzkoušíme cokoli, aby jí bylo lépe. Klasická počáteční nedůvěra k něčemu novému a neznámému byla tatam, když po první návštěvě se stav skokově zlepšil a hlavně bez prášků. Říká se „něco nové“, ale princip je znám už po tisíciletí. Léčba byla úplně bez problémů, celou dobu Madla spala. Další sezení bylo za 14 dní, po celou dobu nosila na kšírách čip, který byl nabitý léčivýmí elektromagnetickými frekvencemi, které v průběhu terapií dostávala. Nejlepší signál, že se něco zlepšilo byl, když opět přinesla balónek, že si chce hrát, vítá vás a takzvaně se na vás směje, když přijdete z práce. Teˇzase létá jako blesk.

Biorezonanci jsem do této doby neznal, ale při výsledcích v léčbě našeho pejska, kdy ho bolela záda, že nemohl normálně chodit a motal se, nezbývá, než doporučit.

Kočka evropská NELY - 3.5 let -

Včera utrpěla pravděpodobně úraz, nepřišla domů, majitel neví co se jí stalo. Připlazila se, obě pánevní končetiny tahá za sebou, nemůže chodit .Při vyšetření po zvednutí padá na obě končetiny, až po několikátém pokusu s podpěrou o postoj je schopna se udržet asi jednu sekundu a pak spadne. Neurologickým vyšetřením je hluboká citlivost, patelární a tibiální reflexy zachovány. Není schopna stát, ani se udržet na pánevních končetinách

Při palpaci páteře je citlivá v místě IS spojení. Nemočí, nekadí.

Majitel odmítl konvenční terapii z finančních důvodů a nechtěl pro ni žádné léky.

Kočka absolvovala 3 biorezonanční terapii.

Po týdnu spontánně nechodí, ale je schopna sama stát několik desítek sekund.

Po 14 dnech se projevuje při chůzi ataxie, chůze je pomalá, močí normálně a kadí.

Po 21 dnech po úraze se stav kočky opět vylepšil. Chůze je jistější, kulhá na PPK

Kontrola za 2 měsíce po terapii, kočka chodí s velmi mírnou ataxií, pokus o skok do výšky cca 120 cm selhal.

Po 4 měsících kočka chodí i skáče do výšky bez omezení.

Kontrola po 10 měsících - zcela v pořádku.

Kocour ČIČÁK - kastrovaný - 2 roky - Jitka

Kocourek hodně kulhal na přední levou packu, pravděpodobně prodělal úraz. RTG vyšetřením nebyla zjištěna zlomenina. Bral léky proti bolesti a zánětu, po nich se jeho stav mírně vylepšil, ale kulhal dále. Bylo doporučeno vyčkat a po našich dotazech na alternativní přístup nám byla nabídnuta biorezonanční terapie na přístroji Bicom. Celkem jsme v listopadu až lednu byli na 5 sezeních.

Výrazné a téměř okamžité zlepšení proběhlo u prvních 3 návštěv. Kocour začal po každé terapii viditelně méně napadat na levou packu, méně si jí lízal a třásl s ní. Zajímavé bylo, že změna skutečně proběhla v den terapie nebo hned ten následující. Chodili jsme cca 1x za 2 týdny. Protože jsme byli nadšení z pokroků, vyžádali jsme si i 4. a 5. návštěvu, tam byly posuny již menší.

Kocourek terapii snášel velice dobře. Ačkoliv je velice bojácný a nemá rád nové prostory/lidi, po připojení na Bicom ležel klidně, někdy i vrněl nebo usnul.

Současný stav - kulhání na minimu, při běhu není znatelné. Přetrvávající handicap - nevytáhne drápky a s packou občas třese.

Jsme plně přesvědčeni, že Bicom urychlil léčbu.

Děkuji za Vaši péči .

Pes BILL - boloňský psík - 10 let -

Pes skočil z gauče, zakňučel a pak se odbelhal na svůj pelíšek a usnul. Ráno se už nezvedl, přestal chodit na obě pánevní končetiny. Měl však snahu se pohybovat. Tahal obě pánevní končetiny za sebou, nebo se posadil s nohama pod břichem a pomocí hrudních končetin se přesouval z místa na místo. Sám se nevymočil ani nevykadil.

Klinickým vyšetřením je pes paretický, obě nohy tahá za sebou, nebo je má pod břichem a sune se po zadku. Hluboká citlivost a reflexy zachovány. Nemočí, 2-3x denně se katetrizuje, nekadí. Při přidržování je schopen samostatně stát s kývavými pohyby na obě strany, není schopen udělat krok, udrží se maximálně 2 sekundy.

Nasazena medikace NSAID /Previcox tbl. / a injekce Milgamma s opakovanými aplikacemi. Po 5 dnech konzervativní terapie se stav téměř nezlepšil, pes musel být katetrizován, nekadil.

Majitel odmítl další diagnostiku a terapii, zvažoval euthanasii. Byla mu doporučena biorezonanční terapie se kterou souhlasil.

Terapie byla provedena 3x po týdnu a byla zaměřena na detoxikaci bolest, podporu pohybového systému, podpora autonomního nervového systému, podpora peristaltiky apod. Na podporu střevní peristaltiky užíval 3 dny jednu lžičku olivového oleje denně, další den se vyprázdnil. Druhý den po první terapii se vymočil. Čtvrtý den se stav pejska začal zlepšovat, sám se snažil vstávat. Na končetinách se udržel déle a byl schopen pomalu a nekoordinovaně chodit. Při pomalé chůzi škobrtal, motal se a občas upadl.

Po druhé terapii pes normálně vylučuje je veselý, nebolestivý. Chodí, ale je patrná ataxie, při chůzi občas škobrtne, podlomí se mu zadek, ale hned se narovná a má snahu v chůzi pokračovat.

Po třetí terapii pes chodí lépe, rychleji, s mírnou ataxií, občas škobrtne a pak se sám rozejde.

Po 4 měsících od první terapie chodí a běhá téměř normálně, je aktivní.

Pes - kříženec, TOM - stáří 10 let -

Pes pravděpodobně skočil z gauče, nechtěl chodit a když, tak velmi pomalu a opatrně, napadal na celou pánevní oblast. Pokud udělal opatrný krok tak kulhal na levou pánevní končetinu a brousil si drápky o zem.

Klinicky vyšetřen, je velmi aktivní, příznaky jsou lépe patrné při pomalejší chůzi. Stojí na obou končetinách normálně, pokud udělá krok, překlubuje prsty na levé pánevní končetině, zejména při pomalé chůzi. Pokud se rozběhne, je schopen dělat i normální kroky. Spontánně močí i kadí.

Terapie NSAID / Previcox /, inj. aplikace Milgamma, doma užívá Neuromultivit.

Kontrola za týden, klinický nález je téměř stejný. Psovi hrozí obroušení drábků do živé tkáně, což by způsobilo další bolest, obtížně řešitelnou příčinu dalšího kulhání a možnou infekci.

Následuje biorezonanční terapi, sezení celkem 2x po 14 dnech. Terapie zaměřena na pohybový aparát, detoxikaci, blokády páteře apod.

Kontrola po měsíci po terapii, stav zlepšen o 90 %.

onemocnění ledvin

Kočka HERMIONA - 13 let -

Od konce listopadu přestala být aktivní, pouze odpočívala, přestávala přijímat potravu, hubla. Příjem tekutin majitel nesledoval.

Při klinickém vyšetření je kočka je dehydratovaná, vyhublá, neaktivní. Biochemickým vyšetřením krve bylo potvrzeno renální selhání. Majitel chce za každou cenu terapii i přes upozornění na velmi nepříznivou prognózu .

Kočka absolvovala 3 denní intentivní infuzní terapii , druhý den byla aktivnější, začala přijímat potravu, močí, nezvrací. Hodnoty biochemických ukazatelů se zlepšily jen velmi málo, majitel si vyžádal kočku domů. Byla doporučena striktní dieta a dodržování pitného režimu. Přestože byl majitel upozorněn na nepříznivou prognózu, souhlasil s biorozonanční terapií.

Terapie provedena 3x po 7 dnech, zaměřena zejména na detoxikaci a energetickou podporu ledvin.

Po prví terapii je kočka aktivnější, sama potravu ani tekutinu nepřijímá, po druhé terapii začíná občas sama žrát a pít, po třetí je aktivní žere a pije sama.

Kontrola za měsíc - kočka žere, pije, je veselá, hodnoty biochemických ukazatelů se podstatně normalizovaly.

Majitel dále na kontroly nechodil, po 6 měsících sdělil po telefonu, že je vše v naprostém pořádku, kočka je na dietě a je aktivní.

onemocnění jater

Denny – čínský chocholatý pes - 12. Let - J. M. Chrudim

Pes léčen kvůli nechuti k jídlu, zvracení a krvavému průjmu, při kontrole bylo prokázáno zvýšení jaterního enzymu ALP. Užíval léky s ostropeřcem mariánským a měl dietu. Při kontrolním vyšetření krve byly hodnoty jaterního enzymu ALP ještě vyšší. Příznaky střídajícího se průjmu s normální stolicí a stálým zvracením se pořád opakovaly.

Souhlasil jsem biorezonanční terapií, kterou můj pejsek podstoupil celkem třikrát.

Po první proceduře byl čilý, aktivní, neměl žádné problémy a postupně se mu upravila i stolice, exkrementy měly kašovitou, světlou konzistenci, později byly tužší a tmavší. Nutno podotknou, že pes byl krmen granulemi Specifik CKD na jaterní dietu a přidával jsem mu vařenou rýži s mrkví a libovým masem z kuřete, nebo hovězí. Také jsem mu dával 5 polévkových lžic uvařeného čaje z ostropestře.

Mezi dalšími procedurami měl pejsek problémy s občasným zvracením šťav vždy jednou , brzy ráno . Po užívání Ranisanu toto přestalo.

Po léčbě byl proveden kontrolní test na jaterní enzym ALP a došlo k částečnému snížení jeho hodnoty.

Nyní, po třech měsících po biorezonanční léčbě je pejsek spokojený přiměřeně aktivní svému věku, má chuť k jídlu, netrpí průjmem a nezvrací.

Myslím, že léčba biorezonancí ho stabilizovala a prospěla mu.

Fena Zuzka - kříženec kokršpaněla - 12 let - H. S. Přelouč

Naší fence onemocněla játra. Trpěla průjmy a občas zvracela. Při terapii na veterinární klinice dostávala léky na průjem i antibiotika, po kterých se vždy stav nakrátko zlepšil, ale pak se potíže zase vrátily.

Dostala jsem doporučení na biorezonanční terapii. Již po první léčbě se stav naší fenky pomalu upravoval a zlepšoval, postupně mizela únava, zlepšovala se chůze , chuť k jídlu i její ztracená energie. Mohu říci, že dnes, po třetí a poslední terapii se její stav stále zlepšuje. Je čilá, hraje si jako dříve.

Hodnoty jatrních testů nejsou zcela v normě, ale po biorezonanci, bez užívání léků se částečně zlepšily.

Léčbu biorezonaní mohu jenom doporučit.

Budu ráda, když mi také napíšete, jak se po terapii cítíte Vy, nebo váš čtyřnohý mazlíček.